Kavitace a radiofrekvence přístrojem Cavitation + Sculptor II

kavitaceKavitace je revoluční metoda rozbourání tukových buněk, zeštíhlení, zpevnění a vytvarování problematických partií těla.

Jedná se o neinvazivní liposukci (tj. odbourání tukových polštářků v problematických partiích) pomocí nízkofrekvenčních ultrazvukových vln.

Působením ultrazvuku dojde k porušení  buněčné stěny tukové buňky a následně k rozpadu buňky. Obsah rozpadlé buňky se dostane do mezibuněčného prostoru a je odstraněn z těla lymfatickým systémem. Tím dosáhneme snížení počtu tukových buněk, zmenšení tukových polštářků, vyhlazení pokožky a zmírnění celulitidy.

Ošetření trvá 40 minut, opakuje se po 1-2 týdnech, minimálně 5 x v každé ošetřované partii. Opakování celé procedury se provádí po 5 měsících.

Před kavitací je nutné dodržovat pitný režim  (cca 2,5 litru tekutin)  již 3 dny předem a stejně tak i v průběhu celé procedury.

Kavitace je nevhodná pro osoby trpícími chorobami jater, diabetem a neléčenou hyperlipidémií a vysokým krevním tlakem. Dále osoby s kovovými implantáty, kardiostimulátorem.

Procedura se neprovádí u zánětlivých kožních chorob, onkologických diagnóz a u těhotných a kojících žen.

Co je radiofrekvence, radiofrekvenční lifting?

Jde o vypnutí pokožky problematických partií pomocí radiofrekvenčního vlnění, tzv. radiofrekvenční lifting. V hlubších vrstvách pokožky se zrychlí buněčný metabolismus a z důvodu vyšší teploty dojde k napnutí kolagenních elastických vláken a zlepšení tonusu pokožky.

Ošetření pomocí radiofrekvenčního vlnění je vhodné provádět po předchozí kavitaci tukových polštářků, nebo jako součást kosmetického ošetření obličeje, čímž docílíme vypnutí pokožky a zmírnění mimických vrásek v obličeji.

Ošetření trvá dle rozsahu ošetřované plochy 15 – 45 minut.